Monitoring wizyjny – kamery przemysłowe z montażem i instalacją

Kamery stały się niezbędnym narzędziem do zabezpieczenia sklepów, firm, magazynów, parkingów, hal i zakładów produkcyjnych jak również prywatnych domów i posesji.
Inwestując w dobrej jakości system monitoringu zwiększamy bezpieczeństwo obiektu i stajemy się odpowiedzialnymi przedsiębiorcami i zarządcami.

Jako firma zapewniamy odpowiedni dobór sprzętu i komponentów oferując nowoczesne kamery oraz profesjonalną instalację systemów monitoringu od podstaw lub adaptując się do istniejącej infrastruktury teletechnicznej umożliwiając nadzór całego obiektu.

Zajmujemy się pełnym konfigurowaniem kamer przystosowując je do warunków w jakich przyjdzie im pracować tak aby zapewnić jak najbardziej optymalne parametry pracy. Wbrew pozorom to najbardziej problematyczna sprawa, której należy poświęcić jak największą uwagę i to właśnie ten element decyduje o tym czy oglądany obraz będzie spełniać oczekiwania klienta i zapisany przez rejestrator będzie wystarczająco czytelny i wyraźny.

Dzięki zastosowaniu kamer zewnętrznych i wewnętrznych można na „żywo” nadzorować obiekt.

Kamera IP Montaż na słupie

Kamery do monitoringu CCTV bezpieczeństwo w domu, w firmie, w magazynie

Jednym z najpopularniejszych sposobów ochrony obiektów i mienia są kamery.
Już ich samo zainstalowanie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia incydentów związanych z bezpieczeństwem i utratą mienia.

Podstawą do najwyższej jakości obrazu są optymalnie wysokie parametry sprzętu oraz dobranie odpowiednich miejsc montażu kamer do monitoringu.

Wykorzystując doświadczenie oraz dokonując obserwacji i oględzin monitorowanego obiektu zwracając uwagę na wytyczne klienta co do ważnych punktów, doradzimy jaki monitoring należy zastosować, oraz w jaki sposób monitorować wskazane miejsce aby zapewnić największe bezpieczeństwo dla obserwowanego obiektu jak i dla samego sprzętu użytego do monitoringu.

Zajmujemy się doradztwem, montażem oraz zapewniamy usługi utrzymania ruchu oraz okresowej konserwacji i przeglądów.

Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiej koniecznej instalacji elektrotechnicznej potrzebnej do prawidłowego działania systemu kamer.
Trasy kablowe, zasilania, sieci LAN, szafy Rack.

Stosując rejestratory wysokiej jakości zapewniamy dostęp do obserwacji obiektów i mienia za pośrednictwem Internetu z każdego miejsca na ziemi na komputerze lub dedykowanej aplikacji mobilnej na smartfonach.

Screenshot_2020-10-02-12-05-44-38_ca6f0769260b5efacbcb6673a592cdaa  Screenshot_2020-10-02-12-07-41-43_ca6f0769260b5efacbcb6673a592cdaaScreenshot_2020-10-02-12-06-03-27_ca6f0769260b5efacbcb6673a592cdaa

Jesteśmy firmą która nie tylko dostarcza sprzęt ale zajmuje się montażem i konfiguracją od A do Z.

Zapewniamy instalację kamer do monitoringu oraz ich fachową konfigurację. Doradzamy w doborze akcesoriów zwiększających wydajność systemu CCTV.

Komponenty najwyższej jakości

Stosując tylko sprawdzone rozwiązania mamy pewność, że system będzie działał stabilnie i nie będzie stwarzał problemów użytkowych. Stosowanie znanych marek kamer oraz rejestratorów sprawia, że system jest bardziej przyjazny użytkownikowi a interfejs jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze nawet przez mniej doświadczonych operatorów.

Na rynku istnieje wiele rozwiązań i firm produkujących rejestratory do systemów CCTV. Ważne aby odpowiednio dobrać rejestrator do potrzeb klienta. Z nami to nie problem. Zgodnie z oczekiwaniami dobierzemy odpowiedni rejestrator i dobierzemy odpowiedniej wielkości dysk twardy aby zapewnić odpowiednią dla państwa potrzeb możliwość odtworzenia nagrań.

Działanie na renomowanym sprzęcie daje gwarancje aktualizowania oprogramowania u usuwania błędów technicznych przez producenta co zwiększa bezpieczeństwo samego systemu monitoringu.

Rejestrator Dahua

Rozwiązania IP czy może kamery AHD?

Dla każdego klienta indywidualnie dobieramy sprzęt oraz akcesoria aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Z oczekiwaną jakością obrazu wiąże się cena więc warto przeanalizować gdzie widoczność musi być bardzo dobra a gdzie tylko poglądowa bez wnikania w szczegóły. Przy rozległych obiektach takich jak duże firmy, hale, parkingi warto stosować rozwiązania z zastosowaniem kamer IP. Przy małych obiektach takich jak sklepy lub domy stosowanie kamer IP jest niepotrzebnym kosztem i warto zastąpić je tańszymi rozwiązaniami zachowując przy tym wysoką jakość.

Kamera Dahua IP

Zapraszamy do współpracy

Wybierając nasze usługi, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz instalację.